Life Integration Process

Proces Životnej Integrácie podľa Wilfrieda Nellesa

Kedy: 20. 04. 2020
Kde: Bratislava
Čas: 9:30 - 18:00
Lektor: Nana Kruger (DE)


Životné zmeny môžu byť niekedy tak dramatické, že pod ich vplyvom strácame súvislosti – nechápeme, prečo sa veci dejú a ako na seba zdanlivo nesúrodé udalosti a situácie nadväzujú. Takáto strata kontroly je obvykle veľmi frustrujúca a môže prerásť až do hlbokých kríz, prejavujúcich sa v osobnom aj pracovnom živote.

Life-Integration-Process (LIP – proces životnej integrácie) je system vyvinutý Wilfriedom Nellsom. Nadväzuje na rodinné konštelácie a ponúka jedinečný pohľa dospelého človeka a jeho vzťah k sebe samému.

V rámci tohto ozdravujúceho procesu nazriete do skorších fáz svojho života sami na seba ako na nenarodené dieťa, dieťa, aj tínedžera. Ide o jedinečný a mimoriadne emotívny zážitok, prostredníctvom ktorého pochopíte, ako vás ktorá životná etapa formovala a prečo a ako ste sa stali tou osobou, ktorou ste dnes.

Prostredníctvom LIP odhalíte svoj potenciál, svoju životnú víziu.

„Práca s procesom životnej integrácie (LIP – Life Integration Process) ma presvedčila, že každý z nás je láskyplným vyjadrením života ako takého. Preto je pre mňa aplikácia tejto metódy ako vidieť poklady ukryté v našich tieňoch. Ako by som len túto prácu mohla nemilovať?! Hoc sa to na prvý pohľad nezdá, tak každý problém je nádherným životným darom – skúsenosťou, avšak často ukrytou v zdanlivo nepreniknuteľnom darčekovom balení.“     (Nana Kruger)              

Cena:
do 31.januára 2020 … 108 eur s DPH (90 eur bez DPH) s postavením LIP-u / konštelácie
do 31.januára 2020 … 72 eur s DPH (60 eur bez DPH) bez postavenia LIP-u / konštelácie
od 2.februára 2020 … 126 eur s DPH (105 eur bez DPH) s postavením LIP-u / konštelácie
od 2.februára 2020 … 90 eur s DPH (75 eur bez DPH) bez postavenia LIP-u / konštelácie
zvýhodnená cena pre dvojicu 180 eur s DPH (150 eur bez DPH)Ak máte záujem zúčastniť sa, napíšte nám