Telo & Váha & Rovnováha

Víkendový náučno-zážitkový seminár

Kedy: 18. 01. 2019 - 19. 01. 2019
Kde: Academia Vitae, Zvolen
Čas: So 10:00 - 18:30, Ne 9:30 - 16:30
Lektor: Helena Ballová, Dáša Ballová


Víkendový náučno-zážitkový seminár komplexného prístupu k vašej „váhe“. Seminár konštelačnej práce zameraný na výživu, pohyb a vzťah k sebe samému. 

Pre všetkých, ktorí sa dlho trápia so svojou hmotnosťou a tušia, že za tým môže byť niečo viac, ako iba nevhodná strava alebo prejedanie sa. Existuje citlivejší spôsob, ako so svojim telom, a tým aj svojou váhou pracovať tak, aby boli do úvahy brané všetky zásadné aspekty ktoré na ňu majú vplyv, a to výživa, pohyb, a v neposlednom rade mentálny rozmer – emócie, spôsoby uvažovania a prekážky, ktoré si zväčša vytvárame sami. Pripravujeme seminár pre všetkých, ktorým nie je ľahostajný vzťah k sebe samému, aj pre tých, ktorý chcú tento vzťah rozvíjať. S podporou konštelačnej práce, s poznatkami o výžive v spojení s mikroskopickým rozborom kvapky krvi (tzv. darkfield mikroskopia), a s možnosťou overiť si svoje pokroky po odstupe času.

Rešpektovaním zákonistostí na biochemickej, ako aj mentálnej úrovni, v spojení s  pohybovými aktivitami,  sa môžete naučiť,  ako si voči svojmu telu vypestovať dôveru a návyky,  ktoré vám  pomôžu udržať si hmotnosť takú, aby ste sa vo svojom tele mohli cítiť dobre, a ktoré pre vás nebudú obmedzením. Aby ste  nemuseli neustále myslieť na to, čo môžete a nemôžete jesť. A aby výsledok vnímania vašej hmotnosti nebol iba prísnym číslom na váhe. Ponúkame vám víkendový náučno-zážitkový seminár, ktorý sa bude niesť v znamení pohybu, výživy a mentálnej podpory, a bude umocnený prácou so systemickými konšteláciami, ktoré okrem iného umožňujú uvedomiť si a rozvíjať svoj vzťah k sebe samému, čo je predpokladom nie len pre biochemické zdravie, ale celkovo pre kvalitu života.

Sprevádzať Vás budú dve ženy, Helena a Dáša Ballová, ktoré spojila práca s rozvojom ľudského potenciálu a kvality života, ako aj vášeň pre  systemické konštelácie a sebapoznanie. Spoločne kombinujú svoje dlhoročné skúsenosti z oblasti športu a výživy. Spoločné priezvisko je len náhoda, ktorá ich podporuje vo vzájomnej spolupráci.

Cena: 149,- Eur s DPH (124,2 bez DPH)

Počet účastníkov je limitovaný, miesto si rezervujte do 20.12.2019. Zálohovú platbu 50,- Eur prosím uhraďte do 31.12.2019. Ak chcete účasť na seminári niekomu darovať, máme pre Vás pekné darčekové poukážky!

Tešia sa na Vás Helena & Dáša 🙂Ak máte záujem zúčastniť sa, napíšte nám